Trąbki kibica na zamówienie

Trąbki kibica na zamówienieplastikowe trąbki na zamówienie

Nasze trąbki są produkowane uniwersalnie z tworzywa sztucznego (plastiku, który nie jest toksyczny dla dzieci) i tworzone na specjalne okazje.Tylko najlepszy materiał jest wybierany do produkcji naszych trąbek. Plastik jest następnie kontrolowany w specjalnych maszynach. Posiadamy ogromny wybór form do trąbek i możemy wyprodukować trąbki w eleganckiej formie, na życzenie klienta.

Plastikowe trąbki na zamówienie z nadrukiem

Nasze plastikowe trąbki składają się z trzech części: głównej tuby, dzwonka i zaworu. Nasi doświadczeni pracownicy pracują z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i są intensywnie przeszkoleni w swoich dziedzinach. Jeśli chcą Państwo zamówić trąbki z nadrukiem, wystarczy przesłać do nas grafikę na adres mailowy.

produkcja trąbki kibica plastikowe trąbki na zamówienie

 

 

 

 

 

Promocyjne  trąbki kibica na zamówienie

Zanim gotowe trąbki opuszczą nasż fabykę, każda partia jest poddana kontroli, w celu zbadania jakości dźwięku i widoczności nadruku. Tym sposobem nasze plastikowe trąbki w doskonałej jakości  trafiają do zadowolonych klientów.

Producent plastikowe trąbki na zamówienieReklamowe  trąbki kibica na zamówienie

Każda trąbka jest pakowana oddzielnie w folię, a następnie w kartonie po 50 sztuk. Trąbki możemy zapakować także według indywidualnego zamówienia. Staramy się, by nasi klienci otrzymywali najlepszy towar w określonym czasie.

 

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha