Reklamowe trąbki kibica

Powrót do strony głównej

reklamowe trąbki kibicaReklamowe trąbki kibica

W dawnych czasach ludzie używali jako trąbek rogów zwierząt. Trąby były wykorzystywane do celów religijnych przez Izraelitów, Tybetańczyków czy Rzymian (np. wykorzystywane do celów magicznych jak odpędzanie złych duchów).Na początku XX wieku trąbki zostały zainstalowane na ciężarówkach, wozach strażackich, i niektórych ambulansach na wiele lat. Były także montowane w pociągach jako urządzenia ostrzegawcze a także na statkach, z wydobywającym się donośnym dźwiękiem.

Stadionowe reklamowe trąbki kibicreklamowe trąbki kibica z nadrukiem

Stadionowe reklamowe trąbki kibica, są nieodzownym elementem każdej imprezy sportowej. Te niepozorne, ale wyjątkowo głośne trąbki są doskonałe na szereg okazji jak mecze, demonstracje, imprezy muzyczne. Trąbka to obowiązkowy gadżet każdego kibica, jest gwarancją utrzymania wspaniałej atmosfery sportowego widowiska. Trąbki do kibicowania są wykonane z wysokiej jakości plastiku, a dźwięk jest radosny,głośny bez problemu przebija się przez tłum kibiców i niesie po całym stadionie.

Reklamowe trąbki kibica z nadrukiem

Jesteśmy firmą produkującą najlepszej jakości trąbki kibica. Produkujemy trąbki różnych rodzajów, dla małych i dużych. Na naszych trąbkach kibica wykonamy indywidualny nadruk według specyfikacji klienta.

trąbki kibica na zamówienieReklamowe trąbki kibica na zamówienie

Trąbki kibica są dostępne wg kolorystyki klienta, w różnym wielkościach i kształtach. Minimalne zamówienie to 500 trąbek. Możemy wyliczyć dla Państwa cenę końcową, przy czym duże znaczenie ma tu termin dostawy. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W przypadku zamówienia większej ilości udzielamy rabatu.

 

Powrót do strony głównej www.produkcja-reklamowe.pl