Kawa ziarnista z nadrukiem

KAWA REKLAMOWA Z NADRUKIEM

W ofercie znajdą Państwo najlepsze swieżo palone kawy z Indonezji, Ekwadoru, Kostaryki, Peru, Kenii, Brazylii Dominikany i wiele innych.

Posiadamy w sprzedaży świeżo palone kawy 100% Arabika, Robusta, oraz mieszanki kaw do espresso. Znajdą Państwo także kawy bezkofeinowe.

Kawa ziarnista z nadrukiem na opakowaniu

Oferujemy również kawę ziarnistą w opakowaniu z etykietą reklamową. Kawa z nadrukiem to oryginalny produkt reklamowy, który mozna wykorzystać podczas kampanii reklamowej firmy lub marki.

kawa reklamowa

Kawę pakujemy w opakowania reklamowe już od 50g

 

Dostęne są różne rodzaje kaw w opakowaniach z nadrukiem na zamówienie.

Najlepsza kawa ziarnista w niskiej cenie!!!

 

 

Orientacyjny cennik za 1 kg kawy ziarnistej znajdą Państwo TUTAJ

Świeżo palona kawa ziarnista z nadrukiem

Jeśli jesteś zainteresowany ceną za kawę z etykietą według własnego projektu, wyślij do nas zapytanie podając niezbędne informacje do wyceny – ilość, rodzaj kawy, waga opakowania

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym, który z chęcią wyśle próbkę kawy, dzięki czemu będą mogli Państwo sami ocenić smak, świeżość i jakość oferowanej kawy.. Telefon lub kontakt e-mail można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz promować swoją firmę i markę za pomocą kawy reklamowej z nadrukiem? Skontaktuj się z nami przez e-mail: sales.promogifts@gmail.com