Kawa reklamowa

KAWA REKLAMOWA NA ZAMÓWIENIE

Reklamowa kawa na zamówienie jako upominek reklamowy

We współpracy z czeską palarnią kawy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem,  przygotowaliśmy ofertę na kawę promocyjną.

Oferta reklamowej kawy na zamówienie

kawa na zamówienieW naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne gatunki kaw od Arabiki do Robusty

Kawa na zamówienie

 

 

 

Reklamowa kawa na zamówienie jako produkt reklamowy

Czeska palarnia to wieloletnie doświadczenie ludzi i najwyższej jakości sprzęt. Specjalnie dla swoich klientów stworzyli od podstaw kameralną i nowoczesną palarnię kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Nad jej jakością czuwają doświadczeni bariści oraz mistrzowie palenia kawy (prażalnicy), którzy dbają o to, żeby zamawiana przez Ciebie kawa była komponowana z najlepszych gatunkowo ziaren.

 

kawa palonaŚwieżo palona kawa reklamowa

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach i jest nieporównywalna z tą, która miesiącami stoi na sklepowej półce.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz promować swoją firmę i markę za pomocą kawy promocyjnej? Proszę skontaktuj się z nami przez e-mail: sales.promogifts@gmail.com