Reklamowe karty plastikowe

Reklamowe karty plastikowe PVC

reklamowe kartyPierwsze karty upominkowe, rabatowe czy telefoniczne były wykonane z papieru. Niestety szybko ulegały uszkodzeniom i nie było to rozwiązanie ekonomiczne. Odkąd koncerny zajęły się recyklingiem plastiku to właśnie plastik stał się materiałem na karty. Jest to materiał wielokrotnego użytku, tani i efektywny.

Reklamowe karty plastikowe na zamówienie

Nasze reklamowe karty plastikowe są wykonane z PVC. PVC plastik jest wytrzymały, karty są odporne na zniszczenie czy złamanie na pół. Dlatego stosujemy plastik w produkcji naszych kart reklamowych. To sprawia, że nasze reklamowe karty plastikowe są idealnym produktem dla Państwa.

Reklamowe karty plastikowe jako produkt reklamowy

Reklamowe karty plastikowe są produktami użytku codziennego. Karty plastikowe służą jako pomoc w zdobyciu nowych klientów, zwiększenie liczby klientów czy jako karty do zbierania punktów. Reklamowe karty plastikowe to reklama firmy, produktów, sklepu oraz większa liczba stałych klientów poprzez system lojalnościowy – zbieranie punktów za zakupy w jednym punkcie.

reklamowe plastikowe karty

Reklamowe karty plastikowe są najczęściej stosowane jako karty upominkowe, karty stałego klienta, karty plastikowe rabatowe, karty plastikowe telefoniczne czy identyfikacyjne.

Zastosowanie reklamowych kart plastikowych

Reklamowe karty plastikowe na zamówienie mają szerokie zastosowanie w korporacjach, firmach, bankach, hotelach, stacjach benzynowych, szkołach, uniwersytetach i innych miejscach identyfikacji pracowników czy osób. Nasze reklamowe karty plastikowe są używane jako karty rabatowe, karty VIP, karty telefoniczne, karty rabatowe, parkingowe, zawieszki na klucze, karty zbliżeniowe, kalendarze, wizytówki i inne.

 karty plastikowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości karty plastikowe, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami na maila sales.promogifts@gmail.com. Przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę reklamowych kart plastikowych.