Karabińczyk reklamowy

Powrót do strony głównej produkcja-reklamowe.pl

karabińczyk reklamowyKarabińczyk reklamowy

Karabińczyki są to zazwyczaj owalne, podłużne lub w gruszkowatym kształcie metalowe klipsy ze sprężyną lub śrubą do blokowania. Są one powszechnie stosowane podczas wspinaczek górskich, w żeglarstwie, wspinaczce na drzewa, w pożarnictwie podczas akcji ratowniczych, jak i w przemyśle budowniczym.

 

Karabińczyk reklamowy i promocyjnyproducent karabińczyków reklamowych

Istnieje kilka różnych rodzajów karabinków, jak i typów, oraz norm bezpieczeństwa dla karabinków. Karabińczyki z naszej oferty są lekkie, wytrzymałe, niedrogie i przydatne – zarówno w domu jak i w warsztacie lub biurze. Wiele ludzi wykorzystuje nasze karabinki jako karabińczyki do kluczy, przymocowanie hamaka, do żeglarstwa lub do zawieszenia narzędzi. Karabińczyki mają wiele innych zastosowań ze względu na ich wszechstronność. Ale proszę pamiętać, że nasze kolorowe karabińczyki przeznaczone są do prostych zastosowań, które nie wymagają standardów bezpieczeństwa.

Karabińczyk reklamowy z nadrukiem

Karabińczyk reklamowy z nadrukiem jest  świetnym, a przy tym niedrogim narzędziem marketingowym wielkich firm. Z wygrawerowanym laserowo logo firmy, wiadomością lub sloganem reklamowym stają się idealnym gadżetem reklamowym.

Karabińczyk reklamowy na zamówienie

Ty i Twoi klienci nie musicie być miłośnikami wspinaczek górskich aby pokochać karabińczyki. Karabińczyk jest to metalowy lub plastikowy pierścień, często z taśmą lub pętlą, służy jako łącznik. Do karabińczyka można dołączyć wiele obiektów. Dużo osób używa karabinka jako zawieszki do kluczy. Większy karabińczyk pomieści kilka mniejszych pierścieni od kluczy. Mniejszy rozmiarowo można podpiąć do paska lub portfela.

reklamowe karabińczykiprodukcja karabińczyków

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej produkcja-reklamowe.pl