Reklamowe piłeczki antystresowe

REKLAMOWE PIŁECZKI ANTYSTRESOWE

Reklamowe piłeczki antystresowe na zamówieniepileczki-antystresowe

Reklamowe piłeczki antystresowe na zamówienie to ostatnio coraz popularniejszy produkt reklamowy. Piłeczki antystresowe oferują dość dużą powierzchnię do nadruku loga lub innego motywu. Piłeczki antystresowe na zamówienie są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, z design klienta. Są to zabawne gadżety reklamowe, nadające się idealnie na wesoły upominek dla każdego.

 

Reklamowe piłeczki antystresowe z nadrukiem

Poniżej kilka naszych propozycji reklamowych antystresów, które mogą Państwa zainspirować do poszukiwania własnych pomysłów i ciekawych nadruków na antystresach.

Reklamowe piłeczki antystresowe na zamówienie Mr. Smiley

Mr Smiley pileczka relaxPiłeczki antystresowe Mr. Smiley to klasyk wśród piłeczek antystresowych. Stanowią idealny upominek reklamowy dla każdego. Antystresowe piłeczki Smiley wykonujemy na zamówienie w podstawowych kolorach: żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, zielonym, niebieskim.
Materiał: PU (polyuretan)
Wielkość: Ø 6.5 cm
Waga: ok 22g
Min. zamówienie: 1000 szt

Reklamowe piłeczki antystresowe  bez nadruku

pileczki antystresowePiłeczki antystresowe bez nadruku dostępne są w podstawowych kolorach:. białym, żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, fioletowym, błękitnym, niebieskim, jasno zielonym, zielonym, czarnym. Piłeczki antystresowe bez nadruku jako upominek dla klientów.
Materiał: PU (polyuretan)
Wielkość: Ø 6.5 cm
Waga: ok 22g
Min. zamówienie: 100 szt

Reklamowe piłeczki antystresowe na zamówienie z nadrukiem

antystresy z nadrukiemNa zamówienie wykonamy dla Państwa antystresowe piłeczki reklamowe z nadrukiem w różnych kształtach, kolorach i wielkościach. Reklamowe piłeczki antystresowe to świetna promocja firmy czy marki.
Materiał: PU (polyuretan), PVC
Wielkość: na zamówienie
Nadruk: tampondruk, druk transferowy
Min. zamówienie: 1000 szt

 

Producent reklamowych piłeczek antystresowych

W produkcji antystresowych kulek/ antystresów reklamowych na zamówienie jest używany prawie wyłącznie materiał poliuretanowy. Poliuretan jest polimerem, i jest szeroko stosowany we wszystkich dziedzinach przemysłu. Poliuretan stosowany jest do produkcji miękkich piankowych kulek. Dodatkowe materiały do wytwarzania piłek antystresowych to PVC.

pilki antystresoweantystresowe pilki