Stroje hawajskie

Stroje hawajskieStroje hawajskie

Stroje hawajskie to tradycyjne stroje do tańca hula. Strój hawajski zawiera zwykle top hawajski, hawajską spódnicę i lei – girlandę z hawajskich kwiatów. Jeśli wolisz bardziej nowoczesny styl, proponujemy Ci także spódnice do hula z nylonu. Nasze hawajskie spódnice są wykonane z wysokiej jakości plastikowej rafii imitującej trawę.

Stroje hawajskie na zamówienie

Tradycyjny strój hula to spódnica hawajska , która jest często wykonana z rafii, tkanej z długiego palmowego włókna. Poszczególne paseczki są grube i sztywne, więc spódnica się dobrze układa na ciele. Długość najczęściej do kolan lub dłuższe.                                          Dziś możesz znaleźć niedrogie spódnice hula wykonane z imitacji rafii. Włókna są z reguły miękkie, więc spódnica układa się płasko. Jest to idealny hawajski strój na hawajską imprezę. Oferujemy Państwu stroje hawajskie na zamówienie, wszystkie rodzaje spódnic hawajskich – kolorowych i różnokolorowych, oraz spódnice z kwiatów. Oferujemy nasze produkty najlepszej jakości po atrakcyjnych cenach. Stroje hawajskie to idealny strój dla dzieci i dorosłych, na wakacje, do tańca, a także w celach reklamowych.

Stroje hawajskie na zamówienie

Stroje hawajskie na zamówienieStroje hawajskie na zamówienie

Stroje hawajskie biustonosz hula

Biustonosz hula jest klasycznym dodatkiem do każdego stroju hawajskiego na party. Tradycyjne hula bikini topy są wykonane z włókna kokosowego. Oferujemy także biustonosze hula z kwiatów. Są one bardziej wygodne i lekkie. Co więcej, biustonosze hula z kwiatów są kolorowe i piękne. Jest to bardzo popularny strój wśród dziewcząt na party.

hawajskie biustonosz hula

hawajskie biustonosz hula